מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת ידית לדלת

צריכים החלפת ידית לדלת? הגעתם למקום הנכון! בפורטל 'ווילוק' תוכלו למצוא מידע על החלפת ידית לדלת, כמה זה עולה, מתי צריך להחליף ידית לדלת ואיך אתם יכולים לחסוך כסף.

מחיר החלפת ידית לדלת

מחיר החלפת ידית לדלת בממוצע הוא 250 ש''ח. טווח המחירים נע בין 200 - 300 ש''ח. המחיר הממוצע מדבר על החלפת ידית לדלת פנים, במידה ותצטרכו לבצע התקנת ידית לדלתות כניסה המחיר עשוי להיות גבוה יותר. טווח המחירים של החלפת ידית דלת כניסה נע בין 350 - 650 ש''ח. המחיר אינו כולל מע''מ.

 

מחיר ממוצע החלפת ידית לדלת

מחיר ממוצע החלפת ידית לדלת: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

השוואת מחירים להחלפת ידית לדלת 

איך עובד השירות שאנו מציעים? בפשטות ובמהירות! אנו בווילוק עוזרים לך לחסוך כסף, אתם משאירים פרטים או מתקשרים אל המוקד שלנו ואנחנו דואגים לכם לעד 3 הצעות מחיר ממנעולנים מוסמכים ומקצועיים באזורכם במהירות. כל שעליכם לעשות הוא לבצע השוואת מחירים בין כל ההצעות שקיבלתם ולבחור במנעולן שהכי התאים לכם. פשוט לא?
 

החלפת ידית לדלת

מתי מחליפים ידית לדלת?

ישנן 2 סיבות נפוצות להחלפת ידית לדלת:

 • ידית הדלת נשלפת - כאשר ידית הדלת נשלפת מהמקום בדלת הכניסה או בתוך החדר, אפשר לנסות להבריג בחזרה את הבורג שיש בין הידית למוט ולנסות לפתור בעצמכם את התקלה. במידה וזה לא עבד, יש צורך להזמין מנעולן על מנת שיבצע החלפת ידית לדלת.
   
 • ידית נפולה ולא עובדת - כאשר הידית לא מגיבה, זה אומר שישנו שבר על המוט או המנגנון נעילה תקול ויש צורך בהחלפת מנעול. זה יכול לקרות לאחר שימוש של המון שנים בידית, ניסיון פריצה, טריקת הדלת ועוד.  במקרים אלו יש צורך להזמין מנעולן להתקנת ידית לדלת. 

מנעולנים מומלצים להתקנת ידית לדלת

אם אתם רוצים לישון בשקט בלילה וראש נקי מדאגות, על מנת לבצע החלפת ידית לדלת רצוי לבחור במנעולן מקצועי לביצוע העבודה. בפורטל 'ווילוק' כל המנעולנים נבחרו בקפידה רבה.

 

כמו שאמרנו כבר, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או לחילופין להתקשר אל המוקד שלנו, ותקבלו במהירות עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים מוסמכים אשר זמינים לבצע החלפת ידית לדלת, התקנת ידית לדלת ותיקון ידית לדלת במקצועיות ומהירות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך תדעו שאתם בוחרים את המנעולן הנכון

על מנת לבחור את המנעולן הנכון יש לשים לב לדברים הבאים:

 • ניסיון - רצוי לבדוק מול המנעולן שתבחרו שאכן הוא בעל ניסיון וותק.
   
 • תעודת יושר מהמשטרה - כל אזרח רשאי לקבל מהמשטרה תעודת יושר, רצוי שהמנעולן שתבחרו יהיה בעל תעודת יושר.
   
 • קורס - על מנת להיות מנעולן, יש צורך במעבר קורס מנעולנים. אמנם אין תעודת של ''מנעולן מוסמך'' אבל כן יש תעודת מעבר קורס מנעולנים.

החלפת ידיות לכל סוגי הדלתות

בפורטל 'ווילוק' מבצעים החלפת ידיות מכל הסוגים:

 • החלפת ידית לדלת פלדלת: החלפת ידית לדלת רב בריח, כאשר מחליפים ידית לדלת רב בריח יש אפשרו לבחור האם מחליפים את הפרזול בנוסף לידית.
   
 • החלפת ידית לדלת ממ''ד: החלפת ידית לדלת ממ''ד, ידית של דלת הממ''ד מורכבת במלואו מברזל אשר נפתחת אך ורק כלפי חוץ.
   
 •  החלפת ידית לדלת כניסה: החלפת ידית לדלת כניסה מחייבת הגעה אל מנגנון הנעילה. 
   
 • החלפת ידית לדלת פנים: החלפה של כל סוגי הידיות, מהפשוטות ועד הדקורטיביות.