מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת ידית בהלה

צריכים התקנת ידית בהלה? מחפשים אולי מנעולן לתיקון ידית בהלה? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים לפני שתזמינו מנעולן לתיקון או התקנה של ידית בהלה. בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ממנעולנים שונים בעיר מגוריכם, להשוות ולחסוך!

ידית בהלה - מה זה בכלל?

ידית בהלה זו ידית שממוקמת בדלתות שמוגדרות כיציאות חירום ובעקבות כך, נוצר השם שלה - ידית בהלה. ידית בהלה הינה ידית שמותקנת כפס מתכתי שנפרש לאורך כל הדלת. המטרה של הידית בהלה, זה שאנשים יוכלו לצאת מהדלת במהירות. חשוב לציין שבמקומות שצריך יציאה מהירה (יציאת חירום) חובה להתקין ידית בהלה.

 

התקנת ידית בהלה

באיזה מקומות צריך ידית בהלה?

התקנת ידית בהלה צריכה להיעשות במקומות ודלתות המוגדרים כיציאות חירום. זאת על מנת שאנשים יוכלו לצאת מהדלת במהירות במקרי חירום מבלי להסתבך ומבלי להפעיל כוח עם פתיחת הדלת. ידיות בהלה מותקנות על דלתות גדולות וכבדות וכמו שכבר אמרנו, בעיקר על דלתות יציאה וחירום.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

 

>>>אולי יעניין אתכם גם תיקון דלתות

כמה עולה התקנת ידית בהלה?

מחיר התקנת ידית בהלה הוא 450 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 400 - 500 ש''ח והוא עשוי להשתנות בין המנעולנים השונים והדלתות השונות. מומלץ לבצע השוואת מחירים על מנת שתוכלו לוודא שאתם מקבלים מחיר הגיוני. המחיר כולל את ידית הבהלה.

 

מחיר ממוצע להתקנת ידית בהלה

מחיר ממוצע להתקנת ידית בהלה: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

 

כמה עולה תיקון ידית בהלה?

מחיר תיקון ידית בהלה הוא 250 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 200 - 300 ש''ח והוא עשוי להשתנות בין התקלות השונות שיש בידית הבהלה.

 

ידית בהלה

מחפשים מנעולן לתיקון או התקנת ידית בהלה? השוו וחסכו!

בפורטל ווילוק משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להתקנת ידית בהלה במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!