מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת מחזיר דלת

לא בטוחים שטרקתם את הדלת בצאתכם מהבית או המשרד? חוששים שהחתול יברח? פה תוכלו לקרוא איך התקנת מחזיר דלת תוכל לתרום לכם, כמה עולה להתקין מחזיר דלת ע"י מנעולן? ואיך בהליך קצר תוכלו לקבל עד 3 בעלי מקצוע המבצעים התקנת מחזיר דלת וכך תוכלו לחסוך בזמני חיפוש ובכסף!

מחזיר דלתות - מה זה בעצם?

מחזיר דלתות הוא אמצעי העשוי מתכת המתחבר הן לדלת והן ללמשקוף או לקיר ומבצע סגירה אוטומטית של הדלת בלחץ המופעל משמן, אויר וקפיץ.

אמצעי זה תורם לסגירה ודאית של הדלת ובכך מונע מהאויר המצוי בחדר לברוח החוצה , מונע כניסה לא רצויה של אנשים ובעלי חיים לתוך המבנה וגם חסכוני בתחזוקה בהשוואה לדלתות הפועלות על חשמל. נציין את סוגי מחזירי הדלתות הקיימים:

 • מחזיר שמן לדלת - כמו שמו - מדובר במחזיר דלתות המופעל ע"י שמן, נקרא גם מחזיר דלת הידראולי והוא נחשב לנפוץ ביותר מפני שהוא בשימוש כמעט בכל דלתות בנייני מגורים ועסקים, הוא מאפשר סגירה עדינה של הדלת ולכן הוא מתאים הן לדלתות חוץ כבדות והן לדלתות פנים הנחשבות קלות יותר.
   
 • מחזיר דלת פנאומטי - מחזיר דלת המופעל ע"י לחץ אויר בלבד, נחשב לפחות נפוץ היות והתקנת מחזיר דלתות מסוג זה נחשב לחלש יותר ולכן מתאים בעיקר לדלתות קלות כמו דלתות מרפסת ורשת.
   
 • מחזיר דלת קפיצי - התקנת מחזיר דלת קפיצי מיועדת בעיקר לדלתות קלות כמו דלתות עץ והוא מתופעל (Wait for it..) ע"י קפיץ, מה שברוב המקרים מביא לטריקה של הדלת בצורה רועשת ולא סימפטית.
   
  סוג המנגנון אופן הטריקה לאילו דלתות מתאים? מונע ע"י
  מחזיר שמן לדלת (הידראולי) טריקה איטית ושקטה דלתות כבדות וקלות שמן
  מחזיר דלת פנאטומטי טריקה איטית ושקטה דלתות קלות אויר
  מחזיר דלת קפיצי טריקה מהירה ורועשת דלתות קלות  קפיץ
  ההמלצה של ווילוק היא להתקן מחזיר דלת הידראולי

 

התקנת מחזיר דלת

מחיר התקנת מחזיר דלת

מחיר התקנת מחזיר דלת סטנדרטי נע בין 450 - 600 ש"ח כולל המחזיר עצמו ויש לקחת בחשבון שטווח מחירים זה עשוי להשתנות במידה ומדובר בדלת כבדה מהרגיל שבגינה יש לבצע התקנת מחזיר דלת גדול ומאסיבי יותר.
 

במידה וניראות הדלת חשובה לכם ניתן לבקש התקנת מחזיר דלת סמוי אך כאן תיאלצו להיפרד מסכום כסף גדול יותר הנע בין 1,000 - 4,000 ש"ח וזאת בהתאם למותג שתבחרו.

 

מחיר ממוצע עבור התקנת מחזיר דלת ע"י מנעולן

מחיר ממוצע עבור התקנת מחזיר דלת ע"י מנעולן: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

השוו בין מתקינים וחסכו בעלויות התקנה

ע"מ למנוע סיכון הן של מחזיר הדלת והן של הדלת עצמה מומלץ שתתנו למנעולן מקצועי לבצע עבודה זאת עבורכם ואנו יודעים שכיום ישנם בעלי מקצוע טובים יותר וכאלו שפחות ולכן כדי לאפשר לכם להשיג מנעולן מומלץ באיזורכם בזמן הקצר ביותר דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בחינם בפורטל ווילוק ולקבל עד 3 מנעולנים, שביניהם תוכלו להשוות מחירים ולחסוך בזמני חיפוש לא נגמרים ובלא מעט כסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מהם היתרונות של מחזיר דלתות?

במידה ותהיתם מהם היתרונות המתלווים בהתקנת מחזיר דלת, דעו כי הוא מסייע לכם לשמור על טמפ' הבית, מעלה את סף הביטחון וגם מאפשר לחסוך באנרגיה ובחשמל. נפרט על כך מתחת:

 • שומר על רמת טמפ' - התקנת מחזיר דלת מונע מתנאי מיזוג קרים או חמים לברוח החוצה וכך אנו בעצם חוסכים באנרגייה חשמלית של מזגנים בביתנו.
   
 • חסכוני בחשמל - התקנת מחזיר דלת חוסך לכם הוצאות התקנה ושימוש גבוהים בדלתות חשמליות למיניהן ובנוסף, בדומה לסעיף הקודם, מחזיר דלתות מביא לירידה בצריכת חשמל בקרב מזגנים היום והוא שומר מפני האויר לברוח החוצה מהדלת.
   
 • מטעמי ביטחון - התקנת מחזיר דלתות מאפשר שמירה על הביטחון הכללי באיזור כמו בבתי חולים, בתי סוהר, בבית הוא מגן מפני ילדים או בע"ח לצאת ללא השגחה.