מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת סגר ביטחון לדלת

מעוניינים להתקין סגר ביטחון לדלת פלדלת, רב בריח ונוספים? אנו ב'ווילוק' נספק לכם עד - 3 הצעות ממנעולנים מומלצים ומנוסים במהירות.

מה זה סגר ביטחון לדלת?

סגר ביטחון לדלת הוא אביזר בטיחות אשר מטרתו לספק נעילה כפולה לדלת. הסגר ביטחון מורכב מ- 2  חלקים, אחד מותקן על הדלת והשני על משקוף הדלת. סגר הביטחון מספק את ההגנה הנוספת לדלת.

 

בנוסף, יש לו מנגנון אשר מאפשר לו לפתוח את הדלת באופן חלקי על מנת שתוכלו לראות ולדבר עם מי שנמצא מבעד לדלת. אם אתם גם קצת דואגים שהילדים ישחקו עם המנעול, בוודאי תשמחו לדעת שהמנעול נמצא בחלקו העליון, ככה שלא יהיה להם כלכך פשוט להגיע ולהתעסק בו.

 

סגר ביטחון לדלת

כמה עולה התקנת סגר בטחון?

מחיר התקנת סגר ביטחון לדלת נע בין 200 ל-400 ש''ח. המחיר כולל את סגר הביטחון ואת ההתקנה עצמה. המחיר אינו כולל מע"מ.

 

מחיר ממוצע להתקנת סגר ביטחון לדלת

מחיר ממוצע להתקנת סגר ביטחון לדלת: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪


 

השוואה בין סוגים של סגרי ביטחון לדלת

 1. סגר ביטחון פרפר: זהו סגר שמגיע עם כפתור פרפר מתכתי וננעל על ידי סיבוב הכפתור.
   
 2. סגר ביטחון שרשרת: זהו סגר שמגיע עם שרשרת אשר נכנסת לתוך מסילה המובנית על הדלת.

לפניכם טבלה, עם השוני והפערים בין סגר ביטחון פרפר ובין סגר ביטחון שרשרת, השוו בינהם:

 

פרמטר להשוואה סגר פרפר סגר שרשרת           

 

עמידות

 

 

עשוי לרוב ממתכת ומחזיק לאורך זמן.

 

עשוי משרשרת יותר עדינה.

 

פריצה 

 

 

קשה מאוד לפרוץ מכיוון שסגר הבטחון עמיד ומקשה על תלישה.

 

קלה יותר לפריצת דלתות, בנוסף פתח השרשרת יותר גדול.

 

אסתטיקה

 

 

נראה יותר טוב וחדשני.

 

נראה יותר פשוט ומיושן.

האם ניתן להתקין סגר ביטחון לכל דלת?

התנאי המרכזי להתקנת סגר ביטחון לדלת, הוא שהמשקוף לצידה קרוב מספיק וחזק. כך שניתן להתקין כמעט על כל דלת סגר ביטחון, הנה הסוגים הנפוצים:

 • סגר ביטחון לדלת כניסה: כמובן, גם כסטנדרט ניתן לראות שיש סגר ביטחון לדלת הכניסה, בעיקר בסוגים כמו דלת פלדלת ורב בריח ושאר החברות. במידה ואין לכם סגר ביטחון לדלת, ניתן לעשות חדש וכמובן - גם לבצע החלפה או תיקון.
   
 • סגר ביטחון לדלת פנים: לדלת פנים אין סגר ביטחון מובנה. האומנם - ניתן להוסיף סגר ביטחון לדלת הפנים לפי דרישה. במידה ויש לכם את הצורך, נשמח לסייע.
   
 • סגר ביטחון לדלת חיצונית: בין אם זה שער כניסה, דלת הזזה או דלת מברזל למחסן. על כל דלת במידה ויש משקוף לצידה - ניתן להתקין סגר ביטחון.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

האם סגר בטחון מתאים לכל סוגי הדלתות?

לדלתות כניסה יש סוגים שונים אשר מתאימים להן. כדאי לברר לפני רכישת סגר ביטחון באופן עצמאי, האם זה מתאים לדלת הכניסה, או שיש סגר ביטחון ייעודי לדלת. (או שפשוט תפנו למנעולן והוא כבר יפתור לכם את הבעיה ויביא איתו סגר ביטחון חדש ומותאם)

 

סגר ביטחון שרשרת לדלת

התקנת סגר ביטחון לדלת דירה ע"י מנעולן

התקנת סגר ביטחון לדלת היא פעולה פשוטה ולמרות שהיא כוללת קדיחת חורים בדלת והברגת הברגים אל המנעול בדלת, רבים סבורים כי ניתן לבצע את העבודה באופן עצמאי.

 

אך מכיוון שמדובר בדלת הבית שלכם, אנו ממליצים להיעזר במנעולן על מנת שתוכלו לישון בראש שקט ולדעת שסגר הביטחון במיקום הנכון, מותקן כמו שצריך כך שהוא מונע פריצות ומספק לכם את ההגנה המקסימלית.

 

באתר ווילוק תוכלו להשאיר את הפרטים ולקבל במהירות עד - 3 הצעות ממנעולנים מומלצים, אמינים, אנושיים ומנוסים,  אשר זמינים לבצע את העבודה באזור מגוריכם.