מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת עינית לדלת

שוקלים לבצע התקנת עינית לדלת שלכם? כאן תוכלו לקרוא על סוגי העיניות הנפוצות לדלתות כניסה, כמה עולה לבצע החלפת עינית לדלת ובמה זה תלוי? ואיך בהליך פשוט בפורטל ווילוק תוכלו לקבל גישה למנעולנים באיזורכם ולבצע השוואת מחירים שתחסוך לכם בכסף - קראו וגלו.

עינית לדלת כניסה - אילו סוגים יש?

כשאומרים לנו "עינית לדלת כניסה" האסוציאציה הראשונה שעולה לנו לרוב היא עינית כניסה הותיקה בכל דלת כניסה לבית המשמשת כמעין עדשה שקופה ומגדילה המאפשרת לנו לצפות במתרחש מחוץ לדלת ביתנו אך דעו כי כיום קיימים מספר סוגי עיניות לדלתות כניסה לבית שרובן מכילות חיישנים ומצלמות מסוגים שונים. נציין את סוגי העיניות מתחת:

 • עינית לדלת כניסה בסיסית ("דג") - עינית לדלת כניסה מהסוג הישן, עשויה לרוב מזכוכית ומאפשרת לאדם הגר בבית להתבונן במתרחש מחוץ לפתח ביתו.

  התקנת עינית לדלת כניסה מסוג זה נחשבת לזולה להתקנה ולהחלפה. החיסרון בעינית זו הוא שהיא אינה מאפשרת מעקב ותיעוד של המתרחש מחוץ לבית כאשר איננו משתמשים בה.
   
 • עינית דיגיטלית לדלת (מקליטה) - עינית מסוג זה מתעדת את כל המתרחש מחוץ לדלת הבית באופן רציף ומאפשרת להוות הוכחה של ביקור (או אי ביקור) של אדם בשטח הבית ותיעוד המתרחש בכל רגע נתון שאנו מחוץ לביתנו.

  אם בחרתם לבצע התקנת עינית דיגיטלית לדלת, מומלץ שתבחרו מראש במנגנון צילום HD שיאפשר לראות בצורה ברורה את המתרחש מחוץ לביתכם. חיסרון בעינית זו הוא שהיא פועלת 24/7 גם אם אין שום פעילות בחוץ ומביאה לשחיקה די מהירה של סוללות העינית.
   
 • עינית לדלת כניסה עם חיישן - עינית זו מאפשרת שמירה על משך חיי סוללה בכך שהיא מבוססת על חיישן תנועה שמפעיל את המצלמה רק בעת זיהוי של תנועה בזמן אמת.
   
 • עינית לדלת כניסה אלחוטית - עינית זו פועלת באופן אלחוטי וניתן לצפות במתרחש מחוץ לבית דרך כל מסך המתחבר ל - WIFI.  החיסרון בעינית זו הוא שהיא מצריכה הטענה חשמלית על בסיס קבוע.
   
סוג עינית לדלת כניסה מאפיינים
עינית "עין דג" סוג עינית סטנדרטי העשוי גוף זכוכית
עינית דיגיטלית לדלת מאפשרת הקלטה רצופה של המתרחש מחוץ לשטח הדלת
עינית לדלת כניסה עם חיישן מתעדת במצלמה רק בעת זיהוי תנועה 
עינית לדלת כניסה אלחוטית מאפשרת צפייה במתרחש מחוץ לדלת דרך כל מכשיר עם חיבור ל - WIFI

מחיר התקנת עינית לדלת

מחירי התקנה או החלפת עינית לדלת כניסה משתנים בהתאם לסוג העינית שאתם מעוניינים להתקין, כאשר התקנת עינית לדלת כניסה מהסוג הבסיסי ("עין דג") תעלה לכם בין 200 - 250 ש"ח כולל העינית עצמה ואם אתם מעוניינים בהתקנת עינית דיגיטלית לדלת המאפשרת הקלטה ותיעוד איכותי גם בלילה, זה עשוי לעלות לכם בין 500 - 700 ש"ח עבור העינית בלבד ללא עלות ההתקנה עצמה ע"י מנעולן, שמהווה תוספת של בין 200 - 250 ש"ח נוספים.

 

מחיר ממוצע להתקנת עינית ("עין דג") ע"י מנעולן

מחיר ממוצע להתקנת עינית ("עין דג") ע"י מנעולן: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

השוו בין מנעולנים לשם התקנת עינית לדלת כניסה

אז במידה ואתם מעדיפים את העינית הישנה והטובה ובין אם תעדיפו לבצע התקנת עינית דיגיטלית לדלת הנחשבת לטובה אף יותר, דעו כי באמצעות פורטל ווילוק תוכלו להשאיר - בחינם וללא התחייבות את פרטיכם ולקבל עד 3 מנעולנים מוסמכים באיזור שלכם, המבצעים החלפת עינית לדלת והתקנה של אחת חדשה וכך תוכלו לבצע השוואת מחירים ביניהם ולחסוך גם בכסף וגם בזמני חיפוש ארוכים. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

החלפת עינית לדלת כניסה - מתי ואיך?

עינית דלת מסוג עין דג עשויה להישחק עם הזמן כתוצאה מסדקים הנוצרים בזכוכית ממנה עשוייה העינית או כתוצאה מהשחרה של בסיס הזכוכית (לרוב כתוצאה מקרניי שמש הפוגעים בעינית במהלך היום) - מה שהופך את פעולת ההצצה החוצה לבלתי אפשרית ואף מסוכנת עבור מי שנמצא בתוך הבית.

 

בסעיף זה נתאר לכם את הליך החלפת עינית לדלת כניסה ע"י מנעולן:

 1. הסרת העיניית התקולה - תחילה, המנעולן יעמיד את הדלת בזווית חצי פתוחה, דבר זה יאפשר לו גישה לשני צידי העינית הפנימי בתוך הבית והחיצוני שמחוץ לבית, הוא יבצע שיחרור של חלקי העינית מהדלת באמצעות מברג ופטיש.
   
 2. הרכבת עינית חדשה - המנעולן יבצע הרכבה של עינית דלת חדשה שהביא עמו ויבצע חיבור של העינית מצדה הפנימי של הדלת ומצדה החיצוני.

שאלות ותשובות לגבי עינית לדלת כניסה

לנוחיותכם, ריכזנו מספר שאלות בנושא עינית לדלת כניסה שנשאלו ע"י לקוחות אמיתיים ולתשובות שקיבלו ע"י צוות פורטל ווילוק.

מדוע כדאי לי להתקין עינית דיגיטלית לדלת כניסה?

התקנת עינית דיגיטלית לדלת כניסה מאפשרת לכם לתעד את המתרחש מחוץ לדלת בזמן אמת ומביא לאמצעי תיעוד זול ונגיש יותר מאשר שימוש במצלמת אמבטחה רגילה, שעלותה יקרה פי כמה.


האם העלויות שצויינו כוללות את ההתקנה?

התקנת עינית לדלת בית כוללת הן את העינית והן את ההתקנה רק עבור עינית "עין דג" הבסיסית. עבור יתר העיניות, העלויות מתייחסות לשווי העינית בלבד, ללא דמי התקנה ע"י מנעולן.


איך אדע באיזה מנעולן לבחור?

לאחר שקיבלתם מאיתנו 3 מנעולנים המבצעים התקנת עינית לדלת כניסה, תוכלו לבדוק אודותם באינטרנט ולקרוא תגובות שסיפקו לקוחות קודמים שלהם וזה יאפשר לכם להגיע לבחירה מושכלת יותר