מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

לשונית דלת תקועה

מנסים לשחק איתה ולשונית הדלת תקועה, לא נסגרת או לא נכנסת עד הסוף? בעמוד תראו בדיוק מה הסיבות והפתרונות לכך כולל מחירים של פתרונות מקצועיים ופתרונות עצמיים. בנוסף תוכלו להשוות בין מנעולנים ולחסוך במחיר.

למה לשונית הדלת תקועה?

יכולות להיות כמה סיבות לכך שלשונית הדלת תקועה:

 • בלאי טבעי של המנגנון.
   
 • שבירת המנגנון בגלל טריקה של הדלת.
   
 • היווצרות של חלודה שתוקעת את הלשונית.
   
 • הצטברות לכלוך במשקוף שתקע שם את הלשונית.
   
 • התנפחות המשקוף בגלל נזילה או שינוי מזג האוויר.
   
 • דלת לא מכוונת.

למה לשנות הדלת לא נכנסת עד הסוף?

הסיבה הנפוצה ביותר לכך שלשונית הדלת לא נכנסת עד הסוף היא בגלל בלאי של המנעול עקב התיישנות או בגלל טריקות חוזרות ונשנות. ייתכן והסיבה היא דלת לא מכוונת או שינוי מבני בגלל מזג האוויר.

 

לשונית דלת תקועה

לשונית הדלת תקועה, מה עושים?

אם לשונית הדלת לא נסגרת או תקועה כנראה שצריך להזמין מנעולן. בהתאם לבעיה ניתן למצוא את הפתרון:

 • החלפת המנגנון: הפתרון הנפוץ ביותר לכך שלשונית הדלת תקועה הוא החלפת המנעול לדלת מפני שהתקלה הנפוצה ביותר היא בלאי במנגנון עקב הטריקה או עקב בלאי טבעי.
   
 • כיוון הדלת: אפשרות נוספת היא במידה והדלת לא מאוזנת והפיתרון הוא כיוון הדלת כדי לאזן אותה עם הצירים והמשקוף.
   
 • החלפת לשונית: פחות נפוץ אבל עדיין אפשרי, ניתן גם להחליף את הלשונית. לרוב אפשרי לתקן את הלשונית בדלת ולמען האמת גם WD40 יכול לעזור לנקות את הלשונית. לרוב מחליפים את הלשונית רק אם הבעיה חוזרת על עצמה אחרי שנשללו הפתרונות האחרים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

כמה עולה להזמין מנעולן לתיקון הבעיה?

הוספנו לכם מחירון שכולל את תיקונים של לשונית דלת

מחירון תיקון של לשונית דלת תקועה או לא נכנסת עד הסוף

החלפת מנעול לדלת פנים

200 - 300 ש"ח
החלפת מנעול לדלת רב בריח

500 - 900 ש"ח
כיוון דלת

200 - 300 ש"ח
תיקון לשונית

200 - 400 ש"ח
החלפת לשונית

250 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

לשונית דלת תקועה - פיתרון עצמי

אם אתם לא רוצים להוציא עכשיו כסף על מנעולן ורוצים לנסות לבד יש פתרון שתוכלו לנסות. כנראה שהפתרון הוא זמני, אבל הוא יכול לעזור לכם בינתיים. נחלק את הפיתרון לשניים: לשונית דלת תקועה והדלת סגורה או לשונית דלת תקועה והדלת פתוחה.

 • דלת סגורה: אם הדלת סגורה מה שתרצו לעשות הוא לדחוף את הלשונית עם מעט כוח על מנת שתצא מהמשקוף. תצטרכו להכין קלף שישמש אתכם לכך. הקלף צריך להיות ממצע קשיח כמו פלסטיק או מתכת. מחדירים את הקלף בין החריץ ואז מנסים לדחוף את הלשונית. מומלץ לא להשתמש בכרטיס האשראי שלכם לצורך העבודה. אמנם זה יפה וכולנו ראינו את זה בסרטים אבל זה יכול לעשות נזק לכרטיס שלכם.
   
 • דלת פתוחה והלשונית בחוץ: אם הדלת פתוחה המצב הרבה יותר קל ויש לכם עם מה לעבוד ואין לחץ כי אף אחד לא תקוע בשום חדר. זה עובד באותו העיקרון, צריך להפעיל לחץ על הלשונית כדי שהיא תיכנס בחזרה פנימה. קחו פטיש ודפקו קלות תוך כדי הזזת הידית על מנת להחזיר את הלשונית.
   
 • דלת פתוחה והלשונית בפנים: אם זה המצב יכול להיות שתוכלו לפתור את הבעיה עם WD40. שמנו את המגנון ונסו לשחק מעט עם הידית על מנת לפתוח את הלשונית. חשוב לא לנסות לפתוח חזק מדי כי יכול להיות שהמפתח יישבר לכם במנעול.

מצאו מנעולן מומלץ לתיקון הלשונית התקועה עם ווילוק

הפתרונות העצמיים הם פתרונות זמניים ובסופו של דבר כן תצטרכו להזמין מנעולן המתמחה בתיקון דלתות. תוכלו למצוא את המנעולן שלכם עם ווילוק. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים בעיר שלכם. השוו בין הצעות המחיר שלהם, וחסכו ומצאו את המנעולן הזריז ביותר לפתרון הבעיה שלכם.