מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

קיצור דלתות

מדוע יש צורך בקיצור דלתות? כמה זה עולה, מתי בדיוק יש לבצע את התהליך ובאילו דלתות הדבר מתאפשר - כל התשובות מתחת.

קיצור דלתות - למה זה טוב?

הצורך בקיצור דלתות עולה מכמה סיבות, הכוללות בין היתר: שינוי בגובה הריצוף, שחיקה טבעית של האזור התחתון של הדלת ועוד. נסביר:

 • קיצור דלתות בגלל הרצפה - לעתים במהלך שיפוץ, אנו בוחר להחליף את הרצפה שלנו, מה שלעתים יוביל לחוסר התאמה בין גובה תחתית הדלת לריצוף החדש ואף לתקיעת הדלת על גבי הרצפה החדשה ושריטתה.
   
 • קיצור דלת בגלל שחיקה - עם השנים תחתית של דלת עשויה להיהרס בגלל חיכוך עם לכלוכים שונים שנתקעים בה וגם בגלל צירים שיצאו מאיזון וגרמו לדלת לרדת מעט בגובה שלה ולהשתפשף על פני הריצוף מתחת. 
   
 • שימו לב - במידה והדלת חורקת ומשפשפת את הריצוף, דעו שהדבר עשוי להעיד ברוב המקרים על צירים שיצאו מכיוון וכל מה שתצטרכו כדי לפתור את התקלה היא להיעזר במנעולן לצורך כיוון הצירים. במידה ולאחר הכיוון - הבעיה נותרה, רוב הסיכויים שכן יהיה צורך בקיצור הדלת.

 

מנעולן מקצר תחתית של דלת עץ עם מסור

אילו דלתות ניתן לקצר?

בעיקרון, כל דלת באשר היא ניתן לקצר. השוני בין סוגי הדלתות יתבטא בעיקר בקושי החיתוך, כאשר קיצור דלת עץ ייחשב לקל ביותר וקיצור דלת ממ"ד ייחשב לקשה ביותר אך ככלל, כל סוגי הדלתות ניתנות לקיצור. להלן דלתות שניתן לקצר:

 • קיצור דלתות פנים: דלתות עץ, פנדור, ממ"ד.
   
 • קיצור דלתות חוץ: פלדלת, אלומיניום, רב בריח, שריונית חסם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מה המחיר לקיצור דלת?

מחיר קיצור דלת פנים וכניסה לרוב ינוע בין 400 - 700 ש"ח, בעוד שבעבור קיצור דלת ממ"ד המחיר צפוי להתייקר ולנוע בין 600 - 900 ש"ח

 

מחיר ממוצע לקיצור דלת

מחיר ממוצע לקיצור דלת: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

באיזה שלב לבצע קיצור דלתות?

כשמדובר על קיצור דלת בגלל שמתכוונים להחליף ריצוף, צוות ווילוק ממליץ להזמין מנעולן לפני התקנת הריצוף, שכן בין כה וכה צריך לפרק את הדלת מהמסגרת כדי להתקין את הריצוף. נמליץ לבקש מהרצף לספק לכם מרצפת או חתיכת פרקט כדי לאפשר למנעולן לחשב בצורה מדוייקת יותר את אורך הדלת הרצוי.