מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תיקון דלתות הזזה

דלת ההזזה שלכם התחילה לעשות לכם בעיות? כאן תקראו מה מוביל דלתות הזזה להתקלקל, מהו מחיר תיקון דלתות הזזה ע"י מנעולן באזורכם וגם איך תוכלו להשיג בעל מקצוע הגון ומומלץ בקלות דרך פורטל ווילוק - קראו וגלו.

מה גורם לדלת הזזה להתקלקל?

יש כמה דברים שמובילים לצורך לתיקון דלתות הזזה. נציג אותם מתחת:

 • הצטברות ליכלוך ואבק - הצטברות אבק ולכלוך במסילות עליהן נעות דלתות הזזה היא אחת מהתקלות הנפוצות. האבק מצטבר במסילה, מה שגורם לדלת ההזזה להיתקע או לצאת מהמסילה לאחר שימוש בכוח מצד המשתמש בה. 
   
 • מנגנונים ישנים - גם למנגנון הדלת פוקע התוקף בסופו של דבר ולכן, מומלץ שתבדקו מתי הותקנה הדלת. במידה ועברו מספר שנים - מומלץ לקרוא למנעולן שיבצע תיקון דלתות הזזה שבמסגרתה יחליף את המנגנון שלה, כולל את הצירים והגלגלים בה.
   
 • מנגנון זול - יכול מאוד להיות שבדלת ההזזה הותקנו מנגנוני נעילה זולים וכאלו שאינם מותאמים לה כדי לחסוך בעלויות של המתקין. הימצאות דלת הזזה עם מנגנון נעילה זול ושאינו מותאם לה, עשוי להוביל לטריקת דלת ונעילתה.
   
 • מנגנון נעילה ופתיחה נפגע - אם ידית הדלת יצאה ממקומה או במידה ומנגנון הנעילה של הדלת כבר לא נועל כהלכה או כן נועל אך אתם נתקלים בקשיי פתיחה של הדלת לאחר ניטרול הנעילה - זה עשוי להעיד על תקלה שיש להזמין עבורה מנעולן שיפתור.


תיקון דלתות הזזה

מהו מחיר תיקון דלתות הזזה ע"י מנעולן?

מחיר תיקון דלתות הזזה משתנה בהתאם לתקלה ולדלת. לדוגמה, מחיר החלפת גלגלי דלת שנשחקו יעלה לכם בין 550 - 600 ש"ח פר דלת, החלפת ידית או כיוון של דלת ההזזה ע"י מנעולן יעלו בין 200 - 400 ש"ח. מתחת נציג מספר הצעות מחיר שונות שקשורות בתיקון דלתות הזזה:

מחירון תיקון דלתות הזזה

תיקון דלת הזזה מעץ (פנים)

המחיר כולל החלפת ידיות וכיוון הדלת ע"י מנעולן.


200 - 400 ש"ח
תיקון גלגלים לדלת הזזה

מחיר לאיזון, תיקון או החלפה של גלגלים.


300 - 400 ש"ח
תיקון דלת הזזה ע"י חיתוך

המחיר עבור הליך הנקרא  הגבהת דלת, בו מנעולן חותך את תחתית הדלת ע"מ להתאימה לגובה הריצוף החדש, כולל כיוון צירים ושימון.


350 - 700 ש"ח
תיקון דלתות הזזה למרפסת

המחיר כולל החלפה של מנגנון פתיחה ונעילה.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

אילו דלתות הזזה ביכולתו של מנעולן לתקן?

כאן נציג דלתות הזזה שביכולתו של מנעולן לתקן עבורכם וזאת בהתאם לחומר ממנו הן עשויות:

 • תיקון דלתות הזזה מזכוכית - דלתות הזזה מזכוכית נחשבות לאלגנטיות הן עבור שטחי פנים של בית והן עבור שטחי חוץ של בית כמו ויטרינות המשמשות ליציאה למרפסת או לחצר. התקלות הנפוצות שמצריכים תיקון דלת הזזה מזכוכית הן: סדקים בזכוכית או שבירה מלאה שלה, מסילה שבורה או גלגלים שנשחקו ולא זזים כראוי.
   
 • תיקון דלתות הזזה מאלומיניום - חומר האלומיניום מאפיין בעיקר דלתות הזזה במרפסות. מדובר בחומר קל משקל אך כזה שעם הזמן ובשימוש לא מבוקר עשוי לגרום להתעקמות של החומר. גם כאן - תיקון דלתות אלומיניום יצריכו לעתים החלפה של הצירים או חיזוקם, החלפה של גלגלי החלון הנעים על המסילה או החלפה של כל מסגרת האלומיניום עקב התעקמות שלו.
   
 • תיקון דלת הזזה מעץ - מדובר בסוג דלתות הזזה הנחשבות לישנות ופחות נפוצות בשימוש כיום. כמה מהתקלות המצריכות תיקון דלתות הזזה מעץ הן: השחרה של העץ, הידבקות של העץ בטרמיטים ואף שבירה של העץ. כמובן שגם כאן בדומה לאחרות - יש לעתים תקלות הקשורות במסילה: עיקום שלה או שחיקה של הגלגלים המחברים בין הדלת למסילה. 
   
תיקון דלתות הזזה סימנים המצריכים תיקון
תיקון דלת הזזה מזכוכית שבירה וסדקים בזכוכית, שחיקת גלגלים ומסילה
תיקון דלת הזזה מאלומניום אלומיניום שהתעקם, שחיקת גלגלים ומסילה
תיקון דלת הזזה מעץ השחרת העץ, טרמיטים, שחיקת גלגלים ומסילה.

הזמינו תיקון דלתות הזזה דרך ווילוק עוד היום

אם גם לכם דלת ההזזה בביתכם נשחקה וזקוקה לתיקון מקצועי, דעו שדרך השארת פרטים בפורטל ווילוק תוכלו לקבל בחינם ובמהירות עד 3 מנעולנים שביכולתם לבצע תיקון דלתות הזזה, בין אם מדובר בדלת חוץ של מרפסת ובין אם בדלת הזזה שנמצאת בתוך הבית. בין שלושת המנעולנים שתקבלו מהפורטל - תוכלו לברר מחירי עבודה עוד בטלפון, מה שיאפשר לכם לבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם ולחסוך בחיפושים ובכסף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך להימנע בעתיד מתיקון דלתות הזזה?

ריכזנו כאן שני טיפים חשובים שמטרתם למנוע מכם להיעזר בשנית במנעולן לצורך תיקון דלתות הזזה בביתכם:

 • הקפידו על נקיון - חשוב ביותר שתפקידו על ניקוי של מסילות הדלת מעת לעת. הסירו שאריות אבק מהמסילות וודאו שלא נתקע חפץ זר בתוכן.
   
 • לא לטרוק - טריקה של דלתות הזזה יכולה לגרום לחלק הזכוכית להיסדק אך גם במידה ויש לכם דלת הזזה הבנוייה כולה מאלומיניום או עץ - גם שם רצוי להיזהר כי בהפעלת לחץ רב, בסיס הדלת יכול לצאת מהמסילה או להתעקם ולהישבר.