מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תיקון דלתות זכוכית

דלתות זכוכית נהפכו במהלך השנים האחרונות לפתרון נפוץ למדי בחנויות, משרדים ואפילו בבתים רבים (לרוב בכניסה לקליניקות) בכל רחבי הארץ. אך מה קורה כאשר יש תקלות ובעיות בדלת? במצבים אלו אנו נדרשים להזמין שירותי תיקון דלתות זכוכית לצורך בדיקת המנגנון, החלפת רכיבים תקולים ופעולות כיוון כאלה ואחרות.

השוו מחירים והזמינו שירותי תיקון דלתות זכוכית

אם קמתם בוקר אחד וניסיתם לפתוח את דלת הזכוכית במשרד אך הרגשתם שמשהו במנגנון לא פועל כשורה, כנראה הגיע הזמן להזמין בעל מקצוע שיבצע מספר בדיקות ובמידת הצורך יבצע תיקון דלת זכוכית. הדלת עשויה לצאת מאיזון לעיתים בשל השימוש הרב והיומיומי אך גם בעקבות שימוש לא נכון כמו טריקתה או הפעלת כוח רב על המנגנון.

 

אם זה עתה התחלתם לחפש אחרי שירותי תיקון דלתות זכוכית ואתם מתלבטים מי בעל המקצוע המתאים ביותר למלאכה, תוכלו להיעזר בפורטל שלנו על מנת לקבל מספר הצעות מחיר מבעלי המקצוע השונים. השוואת מחירים קצרה אשר מתבצעת תוך מספר דקות, יכולה לעיתים לחסוך לכם כסף רב הן בתיקון הדלת, כיוונה, החלפת רכיבים פנימיים ואף החלפת הדלת עצמה.

 

תיקון דלת זכוכית

כמה עולה תיקון של דלת זכוכית?

מחיר תיקון דלת זכוכית ישתנה בהתאם לסוג העבודה, סוג הדלת והמנגנון וגם עלות הרכיבים שהתקלקלו. אפשר להגיד שרוב התיקונים ינועו בטווח שבין 200 ש"ח ל-600 ש"ח, כאשר בדרך כלל המחיר יתייחס לעבודות כמו כיוון הדלת או פריצתה. במצבים שבהם נדרש להחליף את משאבת הריצפה, המחיר עשוי להתייקר בכמה מאות שקלים והעבודה תעלה באיזור ה-1,000 ש"ח ואף יותר.

מחיר ממוצע לתיקון של דלת זכוכית

מחיר ממוצע לתיקון של דלת זכוכית: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪


 

תיקון דלת זכוכית - אלו השירותים הנפוצים:

אפשר להגיד שהמושג "תיקון דלת זכוכית" הוא שם כולל למספר פעולות שונות ועבודות שמטרתן להחזיר את הדלת למצב עבודה תקין. אם ברצוננו לפרוט את תיקון הדלת לפעולות מדויקות יותר, אלו ככל הנראה יהיו הפעולות והעבודות המרכזיות:

 • החלפת משאבה רצפתית: משאבה רצפתית (מחזיר שמן רצפתי) הוא רכיב הנמצא בחלקה התחתון של דלת הזכוכית. תפקידה של המשאבה הוא להחזיר את הדלת בצורה מבוקרת ולמנוע את טריקתה, מה שעלול להוביל לסדקים או שברים וגם להתנפצות של הזכוכית כמובן. אם דלת הזכוכית לא נעצרת או פשוט נטרקת, ייתכן ונדרש להחליף את המשאבה הרצפתית הקיימת במשאבה חדשה.
   
 • כיוון והחלפה של צירי הדלת: ישנם מצבים שבהם צירי הדלת יוצאים מכיוון מה שגורם לדלת לשפשף את הרצפה ויוצר מצב שבו קשה ואף בלתי ניתן להזיז אותה. הגבהת הדלת או כיוון מהיר של המנגנון על ידי בעל מקצוע מנוסה, יחזיר את הדלת למצבה התקין.
   
 • פריצת דלת זכוכית והחלפת מנגנון: פעולה המצריכה ידע, מקצועיות וניסיון קודם מאחר והפעלה של כוח רב עלולה לגרום לניפוץ של הזכוכית. בהזדמנות זו נזכיר כי לפני הזמנת שירותי פריצת דלתות, כדאי לבדוק שלבעל המקצוע יש תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, מה שיבטיח שמדובר בגורם אמין.
   
 • החלפת צירים וגלגלים - במקרה בו יש צורך לתקן דלתות הזזה, שעשויות מזכוכית - רוב הסיכויים שאופי התיקון יתבטא בהחלפת הגלגלים המחברים בין דלת ההזזה לבין המסילה ואף להחליף את המסילה עצמה עקב התעקמות.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך לבחור בעל מקצוע לתיקון דלתות זכוכית?

עבודה של תיקון דלתות מצריכה ידע וניסיון, בטח כאשר מדובר בעבודה רגישה כמו תיקון, פריצה או כיוון של דלת זכוכית שנחשבת לעדינה הרבה יותר ועשויה להישבר תוך כדי העבודות השונות. לכן הפרמטר הראשון שכדאי לבדוק עם המנעולן שמגיע לטפל בדלת הוא שנות הניסיון והוותק שלו - כמה זמן הוא כבר מספק את השירות והאם יצא לו בעבר לתקן דלתות זכוכית מהסוג שיש אצלכם במשרד, בחנות או בעסק.

 

פרמטר נוסף שכדאי לבדוק הוא ההמלצות על המנעולן מאחר והמלצות מעידות על כך שבעל המקצוע סיפק עבודה טובה שבסופה לקוחותיו יצאו מרוצים. כמו כן, נמליץ לבחון את זמינותו לביצוע העבודה מאחר וישנה חשיבות לטיפול מהיר, בעיקר במצבים שבהם הדלת תקועה ונגררת על הרצפה, מה שמקשה על פתיחתה או סגירתה.

שאלות נפוצות על תיקון דלת זכוכית 

כיצד אפשר לשמור על תקינות הדלת ולמנוע תקלות?

מומלץ לאפשר לדלת להיסגר באופן עצמאי ולא לדחוף אותה במהלך הסגירה. בנוסף נמליץ להימנע מהרטבה מסיבית של האיזור מתחת לדלת בשביל למנוע קורוזיה שתפגע במשאבה הרצפתית.


במידה והתקלקל משהו במנגנון, מי אחראי על רכישת החלק החדש?

כמעט תמיד בעל המקצוע שמגיע לבצע את העבודה, ירכוש את הרכיב הנדרש ויוסיף את העלות למחיר הסופי. יחד עם זאת, ניתן לרכוש את החלקים באופן עצמאי ולהזמין רק את עבודת ההתקנה, אך חשוב להקפיד לרכוש את החלק המתאים לדלת שלכם.


איך בעל המקצוע יודע להעריך את עלות העבודה לפני שראה את סוג הדלת?

שאלה מעולה! האופציה הראשונה היא שהוא יספק לכם טווח מחירים מסוים המתבסס על ניסיונו בעבודות קודמות והאופציה השניה היא שהוא יבקש שתשלחו לו תמונות של הדלת ואפילו וידאו קצר המראה כיצד היא נפתחת או נסגרת, כך הוא יוכל לספק מחיר מדויק יותר.


האם יש אחריות על תיקון דלת זכוכית?

בעל מקצוע מקצועי ואמין נותן אחריות על עבודתו. רוב המנעולנים נותנים אחריות על תיקון דלת זכוכית. לכן, חשוב מאוד לבדוק את נושא האחריות לפני שאתם בוחרים במנעולן ותוודאו שאתם אכן מקבלים אחריות.