מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תיקון דלתות פנדור

בין אם יש לכם דלת חיצונית בכניסה לבית ובין אם מדובר על דלת פנים של מותג הדלתות הנחשב - פנדור, תוכלו להזמין דרכנו שירותי תיקון לדלת אשר כולל בין היתר: כיוון צירים, החלפת ידיות, קיצור של הדלת ועוד.

מחיר ממוצע לתיקון דלתות פנדור

המחיר לתיקון דלתות פנדור נע בין 200 ל-600 ש"ח בממוצע. המחיר המדויק נקבע על סמך העבודה הספציפית הנדרשת. בהמשך העמוד תוכלו לצפות במחירון אשר מפרט עלויות לעבודות ספציפיות כמו החלפת ציר או ידית, כיוון הדלת או קיצורה.

 

מחיר ממוצע לתיקון דלת פנדור

מחיר ממוצע לתיקון דלת פנדור: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

תיקון דלת פנדור - מה כולל השירות?

 • תיקון ידית דלת פנדור: הידית של הדלת יצאה ממקומה? תוכלו להזמין מנעולן אשר מספר שירותי תיקון לידיות פנדור. את הידית עצמה, יביא איתו המנעולן בהתאם לדלת הפנדור שיש אצלכם בבית.
   
 • כיוון דלת פנדור: אם טרקתם את הדלת בחוזקה או אם חפץ מסוים פגע בה, ייתכן והדלת זזה ויצאה מכיוון ויש לכוון אותה מחדש על מנת שתפתח ותיסגר כמו שצריך.
   
 • קיצור דלתות פנדור: עבודה אשר עולה כמה מאות שקלים ונדרשת כאשר מתקינים פרקט חדש בבית או במקרים בהם מדביקים ריצוף ונדרש להגביה את הסף התחתון של הדלת.
   
 • תיקון ציר דלת: אם ציר הדלת נשבר, נצטרך להחליפו בציר חדש ותקין. בדרך כלל הציר נשבר כאשר נתלים על הדלת או תולים עליה ציוד כבד מאוד.
   

תיקון דלתות פנדור

מחירון לתיקון דלתות פנדור

במחירון הבא, תוכלו לצפות בטווחי המחירים לעבודות השונות הקשורות בתיקון דלתות פנדור. שימו לב - המחירים עשויים להשתנות בשל שיקולים מקצועיים כאלה ואחרים.

מחירון לתיקון דלתות פנדור

מה המחיר לכיוון דלתות פנדור?

כיוון צירים בדלת פנים של פנדור.


250 - 350 ש"ח
כמה יעלה להזמין מנעולן לקיצור דלתות פנדור?

המחיר מתייחס לקיצור דלת פנים סטנדרטית שאינה דלת ממ"ד.


300 - 600 ש"ח
החלפה או תיקון ידיות בדלת פנדור

מחיר מדויק נקבע לפי הדגם הספציפי של הידית.


200 - 400 ש"ח
החלפה של ציר שבור בדלת פנדור

המחיר כולל את העבודה ואת עלות הציר החדש.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון דלת פנדור שנתקעת במשקוף 

כאשר הדלת נתקעת במשקוף, נדרש להבין תחילה היכן בדיוק הדלת נתקעת. בשלב הבא נרצה לפתוח את הדלת ולהחזיק אותה משני הצדדים עד שננתק אותה מהצירים. לאחר מכן נסובב עם כיוון השעון את הציר העליון של הדלת. במידה ומדובר על דלת פנדור שנתקעת בחלקו התחתון של המשקוף, נסובב את הציר התחתון עם כיוון השעון. במידה ומדובר על דלת פנדר שנתקעת במשקוף באזור המנעול, נסובב את שתי הצירים במקביל.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

דלת פנדור נתקעת ברצפה - מה עושים?

אם הדלת משפשפת את הפרקט או הרצפה, נדרש לפתוח אותה ולשחרר אותה מהצירים על ידי הרמה. לאחר מכן, נרכיב על שני צירי הדלת "שייבות" (טבעות מתכת מיוחדות) ונחזיר את הדלת למקומה על מנת לבדוק אם הבעיה חלפה. במידה והדלת עדיין נתקעת ברצפה, נוסיף טבעות מתכת נוספות לצירים.