מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת גומי דלת ממ"ד

בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע החשוב בנוגע להחלפת גומי בדלת ממ"ד: מה תפקיד הגומייה, מתי נדרש להחליפה, איך יודעים מתי לבצע את ההחלפה וכמה שירות כזה עולה כאשר מזמינים בעל מקצוע.

החלפת גומי דלת ממ"ד - מתי זה נדרש?

נרצה להחליף את הגומי בדלת הממ"ד במצבים הבאים:

  • כאשר הדלת לא נסגרת: אם אתם מנסים לסגור את הדלת של הממ"ד אגב הגומייה מפריעה, ככל הנראה תצטרכו להחליפה על מנת ליצור אטימה טובה והרמטית.
     
  • במקרים בהם הגומייה מתפוררת: כאשר הדלת ישנה מאוד, הגומייה עשויה להתפורר מעט ובמצב זה נרצה להחליף אותה בגומייה חדשה ותקינה.
     
  • הגומייה יצאה ממקומה: חשוב לזכור כי גומיית דלת הממ"ד צריכה להיות מחוברת אל הדלת עצמה ואם שמתם לב שהדבק יצא, נמליץ לכם להחליף את הגומייה.
     

החלפת גומיה בדלת ממ"ד

כמה יעלה להחליף גומיה בדלת הממ"ד?

המחיר להחלפת גומיה בדלת ממ"ד עומד על 350 ש"ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 300 ל-400 ש"ח, כאשר המחיר כולל גם את עלות החומרים.

 

מחיר להחלפת גומיה בדלת ממ"ד

מחיר להחלפת גומיה בדלת ממ"ד: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪


 

  • כדאי לדעת: המחיר של הגומייה בלבד, עומד על 30 ש"ח למטר ובדרך כלל נדרשת גומיה באורך של 6 מטר בשביל לכסות דלת ממ"ד שלמה. לכן, המחיר של גומייה חדשה יעמוד על 180 ש"ח.

תיקון או החלפת אטם בדלת ממד על ידי מנעולן

חשוב לציין כי לא תמיד נצטרך להחליף את האטם ובמקרים מסוימים נוכל גם לתקן את הגומיה הנוכחית על ידי הדבקה שלה מחדש. פעולה זו תהיה זולה יותר ותעלה בדרך כלל בסביבות 250 ש"ח אם תרצו, ניתן להזמין מנעולן גם לתיקון דלת ממ"ד, עבודה הכוללת בין היתר כיוון של הדלת, החלפה של הידית ועוד.
 

מחפשים מנעולן באזור מסוים? הנה מידע נוסף:

מה תפקידה של הגומיה בדלת הממ"ד?

תפקיד הגומייה בדלת הממ"ד הוא לדאוג לכך שהדלת תהיה סגורה ואטומה בצורה הרמטית. כאשר דלת הממ"ד סגורה הרמטית, הממ"ד עצמו אטום בצורה טובה ויש הגנה מפני כניסה של חומרים מזהמים, גזים רעילים, חומרים כימיים ועוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מדוע חשוב להחליף אטם בדלת ממ"ד?

חשוב להבין, אם האטם בדלת הממ"ד סדוק, שחוק או קרוע, המשמעות היא שחדר הממ"ד שלכם אינו אטום. אם אתם לא בטוחים כיצד לבצע את ההחלפה בכוחות עצמכם, כדאי להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי אשר יודע לבצע את המלאכה לפי החוק והתקן , כך שתהיו מוגנים במהלך השהות בממ"ד.