מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

קיצור דלתות פנים

צריכים לקצר דלתות פנים? תוכלו לעשות זאת כאן ועכשיו עם ווילוק. בעמוד תראו מה המחיר של קיצור דלתות, איך מתבצעת העבודה ואיך בוחרים מנעולן לעבודה.

קיצור דלתות פנים, מתי נצטרך?

קיצור דלתות פנים נצטרך ברגע שאנחנו מחליפים או מדביקים ריצוף חדש. במידה והריצוף החדש שאנחנו מחליפים לא באותו גובה של הריצוף הקודם, או ברגע שאנחנו מתקינים פרקט או מדביקים ריצוף על הריצוף הקיים הדלת תיתקע בריצוף אלא אם כן נקצר אותה. שימו לב שאם הדלת חורקת לא בהכרח צריך לקצר את הדלת, יכול להיות שכיוון הצירים של הדלת היא הדרך הטובה ביותר לתקן את דלת הפנים.

 

קיצור דלת פנים

כמה עולה קיצור דלתות פנים?

מחיר קיצור דלתות פנים נע בין 400 - 700 ש"ח. המחיר הוא לדלת בודדת.

 

מחיר קיצור דלת פנים בממוצע

מחיר קיצור דלת פנים בממוצע: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

איך מתבצע קיצור דלתות פנים

קיצור דלתות פנים מתבצע קודם על באמצעות מדידה. צריך למדוד מה הפרשי הגובה בין הריצוף הקודם לבין הריצוף החדש ורק לאחר מכן ניתן לקצר את הדלת. אם אתם במהלך השיפוץ הריצוף עדיין לא הוחלף או תוכלו להגיד למנעולן מה הריצוף החדש ומה העובי שלו בשביל שידע מה הגובה הרצוי. לאחר מכן הוא יפעל באחת מ- 3 הדרכים הבאות:

  • ניסור הדלת: הדרך הנפוצה ביותר שבה מבצעים קיצור דלתות פנים היא ניסור של הדלת לגובה הרצוי. המנעולן ישתמש בכלים ייעודיים על מנת לא לעשות נזק לדלת. אם מדובר על דלת ממ"ד קיצור דלת הממ"ד מתבצע רק באמצעות ניסור.
     
  • פירוק חלק: ישנן דלתות שניתן לפרק את החלק התחתון שלהן ואין צורך לנסר. במידה וזו הסיטואציה חשוב שהמנועלן יגיע גם כלים ייעודיים מראש מפני שחיבור הניטים הוא שונה מאשר שאר הברגים.
     
  • כיוון צירים: אם מדובר בדלתות פלדה לא ניתן לנסר אותן אבל ניתן לכוון את הצירים וככה לשנות את הגובה שלה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מצאו מנעולן מומלץ לקיצור דלתות פנים עם ווילוק

מחפשים מנעולן לקיצור דלתות הפנים שלכם? מצאו אותו עם ווילוק כאן ועכשיו. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממנעונלים המתמחים בתיקון דלתות שעובדים בעיר המגורים שלכם. השוו בין הצעות המחיר שלהם, רמת הזמינות וגם לפי השיחה הראשונית. לרוב מנעולן מיומן ישאל אתכם איזה סוג דלת, סוג הרצפה וכנראה יבקש מכם גם תמונה. יעשה הכל כדי שיהיה לו את המידע הדרוש בשביל לבוא עם הכלים הנכונים ולעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.