מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

קיצור דלת ממד

צריכים לקצר את דלת הממ"ד? בעמוד תראו איך מתבצע קיצור דלת ממ"ד בחיתוך או ניסור שלו, מה המחיר של העבודה ומה אומר פיקוד העורף על הנושא. בנוסף תוכלו להשוות בין מנעולנים מומלצים עבור העבודה.

קיצור דלת ממ"ד מתי נצטרך?

את דלת הממ"ד נצטרך לקצר כשמחליפים ריצוף או מתקינים פרקט בחדר שמחוץ לממ"ד. הסיבה לכך היא שברגע שמדביקים ריצוף או פרקט מעל הריצוף הקיים דלת הממ"ד לא תוכל להיפתח והיא תיתקע ברצפה ותשרוט אותה. במידה ואתם מחליפים את הריצוף לגמרי (ולא מדביקים) והוא בדיוק באותו גובה של הריצוף הקיים אין צורך לקצר את דלת הממ"ד. בנוסף במידה ואתם מחליפים ריצוף או מתקינים פרקט בתוך הממ"ד אין צורך לקצר את דלת הממ"ד כי היא לא תושפע מכך.

 

דלת ממ"ד

כמה עולה קיצור דלת ממד?

מחיר קיצור דלת ממ"ד נע בין 900 - 600 ש"ח. המחיר כולל חיתוך של דלת הממ"ד והחלפת הגומי לגומי מתאים.

 

מחיר קיצור דלת ממ"ד בממוצע

מחיר קיצור דלת ממ"ד בממוצע: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

איך מתבצע קיצור דלת ממ"ד?

כשאתם מדביקים פרקט מחוץ לממ"ד כדאי לקרוא למנעולן לצורך קיצור דלת הממ"ד לפני שאתם קוראים למתקין מפני שיותר פשוט לקצר את הדלת לפני הדבקת הפרקט. הוא יבצע חיתוך לדלת הממ"ד לאורך המתאים בהתאם לגובה הפרקט / הריצוף החדש ויחליף את הגומי של דלת הממ"ד. את החיתוך לפעמים ניתן לבצע בבית הלקוח ולפעמים יש צורך בהבאת הדלת למקום מיוחד בשביל לחתוך אותה.

השוו בין מנעולנים לקיצור דלת ממ"ד וחסכו

צריכים לקצר את דלת הממ"ד? מצאו מנעולן מומלץ באמצעות ווילוק. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים מומלצים שמתמחים בתיקון דלתות עבור קיצור דלת הממ"ד שלכם. השוו בין הצעות המחיר שלהם וחסכו עד 37% בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

קיצור דלת ממד לפי פיקוד העורף

על פי פיקוד העורף קיצור דלת ממ"ד הוא לא מומלץ והוא הופך את הממ"ד ללא תקני. הבחירה האם לקצר את דלת הממ"ד היא כמובן שלכם, אבל חשוב גם לדעת מה פיקוד העורף אומר. תוכלו לקרוא עוד על השינויים שניתן ולא ניתן לעשות בדלת ממ"ד באתר של פיקוד העורף.