מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תיקון דלתות ממד

שירותי תיקון דלתות ממ"ד מקצועיים, מזמינים דרך פורטל WeLock! אצלנו ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות למגוון עבודות, כולל כיוון ואיזון דלת ממ"ד, קיצור הדלת וגם החלפה של הידית או הגומיות. 

תיקון דלתות ממ"ד על ידי מנעולן מקצועי

דלת הממ"ד היא אחת מהדלתות החשובות ביותר בבית. תפקידה הוא לספק איטום והגנה לחדר הממ"ד במצבי חירום ולמנוע כניסה של חומרים מסוכנים (למשל גזים רעילים) או פשוט למנוע כניסה של רסיסים ופגיעות מכל סוג בשעות מלחמה.

 

בשל החשיבות הרבה של הדלת, כדאי למצוא מנעולן מקצועי אשר מספק שירותי תיקון דלתות ממ"ד ויודע כיצד לעבוד עם דלת גדולה וכבדה, מבלי לגרום נזק לרכיביה השונים. אצלנו תוכלו למצוא מנעולנים מעולים אשר ביצעו לא מעט עבודות תיקון בדלתות ממד מכל הסוגים ושל כל החברות, תוך שמירה על מחירים הוגנים ומשתלמים למדי.

 

תיקון של דלת בממד

כמה יעלה תיקון דלת ממ"ד?

אפשר להגיד כי המושג "תיקון דלת ממד" הוא כללי מאוד ותחתיו אפשר למנות מספר פעולות שונות. לכל עבודה, ישנו טווח מחירים אחר ולכן כדאי להסתכל במחירון המצורף ולקבל מושג על העלויות השונות של כל אחת מהעבודות הללו. בהזדמנות זו נציין כי המחירים עשויים להשתנות מעת לעת ועל כן הם אינם מחייבים את בעלי המקצוע שאיתם תדברו לאורכו של התהליך. לא מצאתם את מבוקשכם? ראו גם מחירון מנעולנים כללי המספק מידע נוסף על העבודות השונות בתחום.

מחירון תיקון דלתות ממד

מחיר החלפת ידית בדלת הממ"ד

כולל את עלות הידית והעבודה עצמה.


200 - 300 ש"ח
עלות כיוון דלת ממד

כיוון ואיזון דלת ממד, הכולל בין היתר החלפת הצירים.


200 - 350 ש"ח
עלות החלפת גומיות הדלת

קראו עוד על החלפת גומי בדלת ממ"ד.


250 - 400 ש"ח
מה העלות של קיצור דלת הממ"ד?

קיצור דלת ממ"ד מתבצעת בעיקר כאשר מתקינים פרקט בבית.


400 - 500 ש"ח
כמה עולה לפרוץ דלת בחדר הממד?

פריצת דלת ממ"ד תתבצע בדרך כלל ע"י ניתוק הצירים.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

שירותי תיקון דלת ממד רב בריח 

בבתים רבים בישראל מותקנת בכניסה אל חדר הממד דלת של חברת רב בריח. מדובר בדלתות איכותיות למדי אשר כוללות בדרך כלל שלושה צירים, מנעול פנימי ובריחים לאטימת הכנף. לכן, עבודה של תיקון דלת ממד רב בריח צריכה להתבצע על ידי גורם מקצועי שכבר ביצע עבודות מסוג זה בעבר וזאת במטרה לשמור על הדלת היוקרתית מפני פגיעות וחבלות ולבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר. מלאו את הפרטים בטופס המצורף ותוכלו לקבל הצעת מחיר לתיקון הדלת עוד היום.

 

כיוון דלת ממד

מה חשוב לדעת לפני תיקון דלתות ממ"ד?

כדאי לזכור שעבודה לא איכותית, עשויה לגרום לנזק בלתי הפיך לדלת שלכם ולגרור הוצאות כספיות נוספות. כמו כן זכרו שסוג הדלת הספציפית משפיע על העלות ולעיתים כאשר יהיה מדובר בדלת ממ"ד ישנה מאוד, המחיר עשוי להתייקר מעט מאחר והדלת עשויה להיות כבדה יותר מאשר הדלתות החדשות שמיוצרות כיום.

 

בנוסף, תיקון דלתות ממ"ד עשוי להיות כרוך בהחלפה של רכיבים וכדאי להקפיד על כך שיותקנו רכיבים מקוריים ואיכותיים ולא להתפשר על רכיבים חליפיים. כך למשל, בעת החלפת ידית דלת ממד, כדאי לבקש מהמנעולן להביא עמו ידית זהה לידית שמפרקים ולא להתפשר על ידית של דלת רגילה.

מצאו מנעולן לתיקון דלתות ממ"ד

עם פורטל ווילוק תוכלו למצוא מנעולים בכל רחבי הארץ. לפניכם האזורים הנפוצים: