מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תיקון דלתות עץ

/פריצת-דלתות/פריצת-דלת-עץמה כולל תיקון דלתות עץ? כמה צפוי לעלות שירות שכזה ובאילו מקרים נזמין בעל מקצוע לביצוע העבודה? פורטל 'ווילוק' מרכז לכם את כל המידע בנושא ומאפשר לכם להזמין מנעולן מקצועי לביצוע העבודה במחירים משתלמים.

שירותי תיקון דלתות עץ במחירים נוחים

לרבים מאיתנו יש דלתות עץ בבית וגם במשרד או בית העסק. לעיתים, בעיקר בשל בלאי טבעי אך גם מסיבות אחרות עליהן נרחיב בהמשך, נדרש לבצע תיקון ברכיבים השונים של הדלת. תיקון דלתות עץ לא חייב לעלות הרבה ואפשר למצוא מנעולנים מקצועיים שיבצעו את העבודה במחיר הוגן ונוח.

 

תיקון דלתות עץ

כמה עולה לתקן דלת מעץ?

מחיר תיקון דלת עץ משתנה בהתאם לעבודה הספיציפית שנדרשת. יחד עם זאת אפשר להגיד שהעלות הממוצעת של העבודות השונות היא 300 ש"ח, כאשר הטווח הנמוך הוא 150 והוא מתייחס לעבודות פשוטות יחסית כמו כיוון הדלת, בעוד הטווח העליון של המחיר מתייחס לעבודות הדורשות החלפה של רכיבים תקולים כמו החלפת צילינדר בדלת.

מחיר ממוצע לתיקון דלת מעץ

מחיר ממוצע לתיקון דלת מעץ: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

עבודות נפוצות הקשורות בתיקון דלתות עץ

אלו הן העבודות הנפוצות ביותר כאשר מדובר על תיקון דלתות עץ. נדגיש כי אנו מספקים מענה מקיף לכל תיקון נדרש בדלת עץ ולכן אם גם לא מצאתם את התיקון שאותו אתם מחפשים ברשימה זו, תוכלו לפנות אלינו ולברר זאת.

  • כיוון של הדלת: לא פעם, בעקבות בלאי טבעי או פתיחה חזקה - הדלת יוצאת מכיוון ונדרשת לבצע כיוון של הצירים על מנת ליצור מצב שהוא נפתחת ונסגרת בצורה טובה.
     
  • תיקון והחלפת ידית: הידית נפלה או נשברה? כדאי שאת ההחלפה יבצע גורם מנוסה ומקצועי. ניתן לרכוש את הידית החדשה באופן עצמאי אך גם לבקש מהמנעולן לבצע את הרכישה בעבורכם.
     
  • החלפת מנגנון נעילה: בין אם ברצונכם להחליף את המנגנון בשל פריצה לדלת עץ, בלאי או פשוט מאחר וברצונכם לשדרג את המנגנון הקיים - תוכלו להזמין דרכנו את השירות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

האם אפשר לתקן דלת עץ לבד?

ישנם מקרים שבהם אפשר יהיה לתקן את הדלת באופן עצמאי ללא עזרתו של מנעולן כמו למשל במקרים בהם נדרש לשמן את צירי הדלת בשביל למנוע חריקה או במצבים שבהם הידית נתקעת אך עדיין נמצאת במקומה ומתקפדת (גם כאן הפתרון לרוב יהיה שימון הידית והאיזור) אך ברוב המקרים, כדאי להיעזר בגורם מקצועי. הסיבה לכך היא שדלתות עץ הן עדינות ונדרשת מיומנות מסוימת בשביל לתקן אותן ולהחליף את החלקים השונים, לכן מומלץ מאוד להיעזר בשירות מקצועי.