מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תיקון דלת כניסה

אם דלת הכניסה שלכם לא עובדת יכולות להיות לכך מספר בעיות, ולכל בעיה יכול להיות פיתרון אחר. בעמוד שלפניכם נסביר לכם מה יכולה להיות הבעיה, מה הפיתרון וכמה הוא יעלה.

תיקון דלתות כניסה - איפה הבעיה?

בעיות של דלתות כניסה יכולות להיות שונות. לדוגמה יכולה להיות בעיה בידית שיצאה מהמקום או נשברה. אפשרות נוספת היא מפתח שנתקע במנעול שבמקרה כזה לרוב צריך להחליף את הצילינדר. במידה ויש לכם דלת עם אינטרקום הבעיה יכולה להיות בו, ולפעמים צריך לכוון את הדלת.

 

בואו נרחיב על כל בעיה ומה הפיתרון שלה:

  • אינטרקום: דלתות עם אינטרקום הן דלתות יותר מתוחכמות ולרוב גם יותר בטוחות. הן פועלות על ידי מנגון חשמלי שפותח ונועל את הדלת. אם מסך האינטרקום לא עובד, לא משמיע צליל ולא מגיב לכפתורים כנראה שהבעיה היא באינטרקום.
     
  • ידית תקולה: לפעמים הידית תקולה ולא זזה או שהיא בכלל יצאה מהמקום. במקרה כזה צריך לנסות להחזיר אותה ולוודא שהמנגון פועל בצורה טובה.
     
  • משהו נתקע במנעול: לכולם זה קרה. הכנסתם את המפתח, ניסיתם לסובב, היה צריך להפעיל קצת כוח ובסוף מה שנשבר זה המפתח שנשאר תקוע בתוך המנעול.
     
  • דלת לא נסגרת כמו שצריך: ניסיתם לסגור את הדלת ומשהו פשוט לא יושב כמו שצריך. הדלת נראית קצרה או ארוכה מדי? יכול להיות שהיא בכלל עקומה.

 

מה הבעיה? פיתרון
דלת עם אינטרקום לא נעולה והמסך לא מגיב בעיה באינטרקום
מפתח נשבר במנעול החלפת צילינדר
דלת לא נסגרת כמו שצריך כיוון דלת / הגבהת דלת

מחיר תיקון דלתות כניסה

מחיר תיקון דלתות כניסה כמובן תלוי בבעיה של הדלת שלכם. בפסקה הבאה תוכלו לראות אילו בעיות נפוצות ומה יכולה להיות הסיבה. בינתיים בואו נבין כמה עולה תיקון דלת כניסה:

מחיר תיקון דלתות כניסה

מחיר החלפת דלת + אינטרקום

המחיר כולל החלפה של האינטרקום התקול.


2,000 - 6,000 ש"ח
כמה עולה החלפת צילינדר?

המחיר כולל את הציוד ואת העבודה.


300 - 450 ש"ח
כיוון צירים של הדלת

המחיר כולל את העבודה בלבד ולא כולל החלפה של רכיבים וחלקים.


200 - 400 ש"ח
מחיר ביקור מנעולן

המחיר הוא לביקור עצמו. במידה והוא יעשה עבודה מחיר הביקור ירד ומחיר העבודה יישאר.


200 - 300 ש"ח
החלפת ידית פלדלת

מחיר תיקון דלת פלדלת הכולל תיקון ידית קיימת או החלפתה באחת חדשה


250 - 300 ש"ח
החלפת סף דלת פלדלת

מחיר החלפת סף דלת פלדלת כולל את סף הדלת החדש ואת העבודה.


250 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

 

מפתח תקוע בדלת כניסה

תיקון דלתות כניסה במחיר זול

כמו שראיתם בפסקה הראשונה מחיר תיקון דלתות  כניסה הוא לא קבוע כי הוא תלוי בסוג התקלה שלכם. עם זאת חשוב להגיד שהוא לא תלוי רק בסוג התקלה, אלא גם במחיר של אותו מנעולן שתשכרו את השירות שלו.

 

תוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף וצוות 'ווילוק' יחזור אליכם כדי שתקבלו הצעות מחיר מעד 3 מנעולנים בעיר שלכם. ככה תוכלו להערוך השוואת מחירים שתוזיל את מחיר תיקון הדלת בין אם מדובר בדלת פלדת, רב בריח או דלת רגילה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך מוצאים מנעולן מומלץ לתיקון דלתות כניסה?

כשאתם מחפשים מנעולן מומלץ יש כמה דברים שכדאי להסתכל עליהם בכל הנוגע לתיקון הדלת. קודם כל התסכלו על דירוגים וחוות דעת בגוגל וברשתות החברתיות. בדקו מה לקוחות קודמים אומרים המנעולן, ספציפית בכל הנוגע לתיקון דלתות.

 

מעבר לכך חשוב לוודא שיש לו תעודת יושר ממשטרת ישראל שמוודאת שאין נגדו שום הליך פלילי והוא רשאי לעבוד כמנעולן. כדאי גם לוודא שהוא יודע לעבוד עם דלתות פלדלת ורבח בריח במידה ואלו הדלתות שלכם.