מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תיקון דלת כניסה לבניין

צריכים לתקן את דלת הכניסה בבניין? גלו מה התקלות הנפוצות והשירותים המבוקשים ביותר ולאחר מכן תוכלו להזמין מנעולן שיתקן את הדלת יחזיר אותה למצבה התקין.

שירותי תיקון דלת כניסה לבניין

דלת הכניסה בכל בניין משותף היא דלת אשר בה משתמשים מספר רב של פעמים כמדי יום. לכן, לעיתים דלת הכניסה נהרסת בעקבות שימוש רב והחלקים בה נשחקים עם הזמן. כאשר הדלת אינה תקינה, הבניין שלנו אינו מוגן מפני כניסה של זרים ולכן נרצה לתקן אותה בהקדם. אנו מספקים שירות של תיקון דלת כניסה לבניין מכל סוג ובכל הארץ ונוכל לסייע לכם בקבלת מספר הצעות מחיר זולות למדי.

 

תיקון דלתות כניסה לבניין

תיקון דלתות כניסה לבניין - מה זה כולל?

כאשר מדברים על עבודה של תיקון דלתות כניסה לבניין, לרוב מתכוונים לאחד מהדברים הבאים:

  • תיקון הידית: במקרים רבים הבעיה היא בידית עצמה מאחר והיא נשברה לגמרי או באופן חלקי. ישנם גם מקרים אשר בהם הידית יוצאת מהמקום וכל שנדרש לעשות הוא להחזיר אותה ולוודא שהמנגון פועל כמו שצריך.
     
  • החלפת מנעול או צילינדר: יכול להיות שאחד מהדיירים ניסה לפתוח את הדלת בעזרת המפתח אך המפתח נשבר בתוך הצילינדר וייתכן שהצילינדר פשוט לא נפתח בצורה חלקה. במקרים אחרים נדרש לבצע החלפה של מנעול הדלת כולו. תוכלו לקרוא בהרחבה על הנושא בעמוד שכתבנו על החלפת צילינדר.
     
  • החלפת הדלת: ישנם גם מצבים שבהם תיקון דלת הכניסה לבניין היא לא אפשרית ויהיה צורך בהחלפה של כל הדלת עצמה. ההחלפה מתבצעת במקרים בהם נעשה שיפוץ בכניסה לבניין וצריך דרך חדש במידות שונות או במקרים שבהם הדלת ישנה מאוד או שיש בה מספר תקלות שונות, לכן יהיה משתלם יותר להחליפה.
     
  • כיוון הדלת: אם הדלת יצאה מכיוון והיא לא נסגרת כמו שצריך, תצטרכו להזמין מנעולן מקצועי או בעל מקצוע אשר עוסק בתיקון דלתות הכולל כיוון או הגבהת דלתות וזאת על מנת שהיא תיסגר בצורה חלקה וללא הפרעות או פגיעה ברצפה.

כמה יעלה תיקון דלת כניסה לבניין?

כאשר מדובר על תיקון דלתות, יש תמחור שונה לכן כדאי להכיר היטב את התקלות ואת מחירי התיקון. הנה מחירון קצר שיעזור לכם להבין זאת טוב יותר.

עלות תיקון של דלת כניסה לבניין

מה יעלה להחליף את ידית הדלת?

תלוי בסוג הספציפי של הידית.


300 - 600 ש"ח
עלות החלפת צילינדר בדלת כניסה

כולל את עלות הצילינדר ואת העבודה.


300 - 450 ש"ח
כיוון הצירים של דלת הכניסה

לא כולל החלפת רכיבים וחלקים.


200 - 400 ש"ח
מחיר ממוצע להחלפת מנעול בדלת כניסה לבניין

רלוונטי לדלת פלדלת או מולטילוק.


300 - 500 ש"ח
החלפת דלת כניסה בבניין משרדים

פירוק והרכבה של דלתות, כולל חיבור האינטרקום.


2,000 - 6,000 ש"ח

הדפס מחירון

השוו מחיר לפני תיקון דלתות כניסה לבית משותף 

פורטל ווילוק עוזר לכם להכיר את מחירי השוק ולבצע השוואת מחירים מהירה לפני שמזמינים את השירות של תיקון דלתות כניסה לבית משותף. אנו מספקים שירות בכל אזור בארץ וזה כולל ערים גדולות וגם יישובים קטנים יותר. ניתן לקבל מענה לכל סוגי הדלתות, החל מדלתות פלדלת ורב בריח ועד לתיקון דלתות זכוכית, עם או בלי אינטרקום, עם ידיות בהלה, דלתות אלומיניום, דלתות ויטרינות ועוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

תיקון דלת כניסה לבנייני משרדים

השירות הנפוץ ביותר של תיקון דלתות הוא כמובן בבנייני מגורים משותפים אך תוכלו להיעזר בשירות שלנו גם במידה ויש תקלה בדלת הכניסה אל בניין המשרדים שבו אתם עובדים. ניתן לתקן כל דלת ובמידה ולא נוכל לתקן אותה, נסייע לכם בהחלפתה בחדשה.