מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת סף דלת פלדלת

קראו מתחת על התפקיד שסף דלת ממלא, כמה עולה להחליף אותו וגם איך תוכלו לאתר מנעולן בקלות לצורך החלפת סף דלת פלדלת דרך פורטל ווילוק.

מהו תפקיד סף תחתון לדלת פלדלת?

תפקידו של סף תחתון לדלת פלדלת הוא להפריד בצורה מקסימאלית בין שטח הפנים של הדלת (בתוך הבית) לבין השטח החיצוני של הדלת שמחוץ לבית. בין היתר, תפקיד סף דלת חיצוני הוא למנוע ממים לחדור לתוך הבית בתקופת הגשמים, למנוע מאוויר חם לחדור לבית בתקופת הקיץ, למנוע מזיקים וגם כדי לבודד בצורה אקוסטית את הבית מהאזור החיצוני.

 

תפקיד נוסף לסף דלת פלדלת הוא להאריך את הדלת כך שתגיע בהתאמה לפני הרצפה היות והרבה פעמים קורה שהדלת אינה מגיעה עד לרצפה כי החליפו ריצוף או כי הדלת הקיימת קצרה מדי.

 

החלפת סף תחתון לדלת

אילו סוגי ספי דלת קיימים?

כיום קיימים שני סוגים של ספי דלת המתאימים לדלתות פלדלת ורב בריח, העשויים מגומי או ממברשת. כל אחד מהספים הללו מהווה שכבת איטום טובה לדלתות כניסה. נסביר על כל אחד מהם מתחת:

 • סף דלת מברשת - מדובר בסף העשוי מבסיס אלומיניום כשבתחתית מצויים סיבים בצפיפות גבוהה. ביכולתו למנוע חדירה של חום, קור ומזיקים. הוא מתחבר לדלת עם ברגים והוא נחשב לסף דלת שקט. החיסרון בו שהוא פחות אטום לחדירת מים במקרים של גשם אך במידה ואתם מתגוררים בבניין - אין לכך משמעות.
   
 • סף דלת מגומי -  סף דלת מגומי עשוי מבסיס אלומיניום שבתחתית מצוי הגומי. הוא מונע חדירת נוזלים, ליכלוך ומזיקים, הוא מתחבר על הדלת בהברגה והוא דומה מאוד לספי דלת של מקלחון העשויים גומי גם כן. סף הגומי מעניק איטום טוב יותר נגד נוזלים למי שמתגורר בבית קרקע. החיסרון בסף הגומי לדלת פלדלת הוא שהוא יכול להרעיש כתוצאה של חיכוך עם רצפה לא ישרה.

מתי יש צורך בהחלפת סף דלת פלדלת?

הצורך בהחלפת סף דלת פלדלת עולה כאשר הסף הנוכחי כבר לא מספק איטום כהלכה מהשטח החיצוני אל הבית. מהם הסימנים? במידה והתרחש גשם וחדרו אליכם מים מאזור סף הדלת, במקרים בהם הבחנתם במזיקים כמו ג'וקים שעוברים מתחת לדלת בלי בעיה, במקרים בהם אתם מבחינים במראה שחוק של הסף הקיים.

 

סימני שחיקה בסף מברשת: קירזול של הסיבים, אזורים "קירחים" ללא סיבים (בגלל שנתלשו). במידה ומדובר על סף גומי ניתן להבחין בכתמי עובש שחורים או ירוקים ואף בחורים.

כמה עולה החלפת סף דלת פלדלת?

מחיר החלפת סף דלת פלדת ורב בריח נע בין 250 - 450 ש"ח וזה כולל את סף הדלת החדש. צוות פורטל ווילוק ממליץ לברר עוד בשיחת הטלפון במדוייק מה כלול במחיר התקנת סף הדלת לפני שסוגרים מול מנעולן. 

 

מחיר ממוצע להחלפת סף דלת פלדלת

מחיר ממוצע להחלפת סף דלת פלדלת: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כיצד החלפת סף דלת פלדלת מתבצעת?

החלפת סף דלת פלדלת נחשבת לעבודה שדורשת הכנות מקדימות, ניסור והברגה ועל כן, צוות פורטל ווילוק ממליץ לבצע את העבודה בעזרת מנעולן. מתחת תוכלו לקרוא על שלבי העבודה הצפויים לצורך התקנת סף דלת פלדלת חדש במקום הישן:

 1. הסרת הסף הישן - המנעולן תחילה יסיר את סף דלת הפלדלת הישן.
   
 2. ניקוי - המנעולן עשוי להסתייע במברשת ע"מ להסיר חלקי לכלוך ואבק מהשקע שמצוי מתחת לדלת. זהו האזור שעליו הוא ירכיב את סף הדלת החדש בהמשך.
   
 3. החלפת סף דלת פלדלת - כעת המנעולן יתקין את סף הדלת החדש על השקע שניקה שלב קודם לכן.
   
 4. חיזוק - בשלב זה הוא צפוי לבצע חיזוק של סף הדלת ע"י הדבקה או באמצעות הברגה.

השיגו מנעולן להחלפת סף לדלת פלדלת במהירות!

סף הדלת הנוכחי כבר לא עושה את עבודתו נאמנה? דעו כי זה הזמן להחליף אותו. השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 מנעולנים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מידע על החלפת סף דלת פלדלת עוד בשיחת הטלפון, לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר וכך לחסוך כסף ולהשיג בעל מקצוע מיומן במהירות!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך להתנהל מול מנעולן לצורך החלפת סף דלת?

אז לאחר שקיבלתם מפורטל ווילוק 3 מנעולנים, כעת עליכם לדעת כיצד להתנהל מולם. הנה כמה טיפים:

 • תעודת יושר - אומנם אין מדובר על עבודה בסיכון אבטחתי גבוה כמו החלפת מנעול או החלפה של צילינדר אך בהחלט נמליץ לכם לבחור במנעולן שמחזיק ברשותו תעודת יושר ממשטרת ישראל. עצם זה שהשקיע מזמנו בבדיקות מקיפות כדי להוכיח שהוא אמין והגון - כבר מסמל את היושרה שלו. 
   
 • סף דלת חדש - כשהמנעולן מגיע, עליכם לוודא שמדובר בסף דלת חדש ולא משומש. לעתים גם תוכלו לרכוש את הסף בעצמכם מחנויות לחומרי בניין.
   
 • אחריות - בררו מהי האחריות שמוענקת לכם מהמנעולן בגין החלפת סף דלת פלדלת. לרוב האחריות מתחלקת הן על העבודה והן על החלק עצמו. בקשו את האחריות בכתב.