מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תיקון דלת פלדלת

מתחת נסביר מתי מומלץ להסתייע במנעולן לצורך תיקון דלת פלדלת, כמה עולה לתקן אותה בהתאם לתקלה וגם איך תוכלו לאתר מנעולן מומלץ דרך פורטל ווילוק.

מתי להסתייע במנעולן לתיקון דלת פלדלת?

יש כמה מקרים נפוצים המחייבים אותנו להיעזר במנעולן לצורך תיקון דלת פלדלת:

 • צילינדר תקול - צילינדר הוא רכיב נפרד לדלת פלדלת שעשוי עם הזמן ובשימוש לא מבוקר להיהרס. בין אם זה כתוצאה של הכנסת מפתח מלוכלך המכניס לכלוך לחריץ הצילינדר, בין אם זה בגלל שנשבר בתוכו המפתח ובין אם בשל חוסר שימון לאורך זמן. במידה והמפתח נתקע בצילינדר בדלת - המנעו מלהפעיל כוח, שכן פעולה זו יכולה להרוס סופית את הצילינדר, מה שייקר פי כמה את עבודת המנעולן. הזעיקו מנעולן ואל תתמודדו לבדכם.
   
 • חלודה בדלת פלדלת - לעתים דלתות פלדלת עלולות להחליד כתוצר של חשיפתן למים, בין אם זה לאחר הצפה בבית או בגלל שטיפת רצפה שבועית שמובילה את המים להתרכז באזורים סמוכים. 
   
 • דלת פלדלת לא נסגרת - במידה ודלת הכניסה לבית כבר לא נסגרת בצורה תקינה, נתקעת או עושה רושם שהיא מעט התעקמה, דעו כי תופעות אלו יעידו לרוב על צירים שזקוקים לשימון או לכיוון מחדש.
   
 • חריקות - אם דלת הפלדלת שלכם משמיעה חריקות בעת פתיחה וסגירה, או אם היא משתפשפת על הריצוף בצורה שלא כבעבר, קרוב לודאי שזה בגלל העובדה שהצירים שלה לא מכוונים. מנעולן יוכל לכוון את הצירים באופן כזה שימנע את רעשי החריקה ופעולת השפשוף על פני הרצפה. במידה והסיבה לשפשופים של הדלת על הרצפה היא עקב החלפת הרצפה או הגבהתה, דעו כי מנעולן יוכל להגביה את הדלת באמצעות הוספת דסקית לצירי הדלת ואף לנסר את תחתית הדלת כדי לקצר אותה מגובה הריצוף החדש.
   
 • ידית נופלת בדלת פלדלת - לעתים עקב שימוש מרובה ואינו מבוקר בדלתות פלדלת, גם הידית היא זו שנפגעת. אומנם מדובר במקרה לא נפוץ אך הוא עשוי להתרחש. במקרה כזה אין חובה להחליף את ידית הדלת אלא פשוט להחזירה למקומה. במידה ונגרם לה נזק, ניתן להיעזר במנעולן להחלפת הידית.
   
 • לאחר פריצת הדלת - במידה ופרצו לכם הביתה ממש לאחרונה וגרמו נזק לדלת, דעו כי עליכם לקרוא למנעולן שיבדוק לתקינותה. גם אם על פניו הדלת נראית תקינה, נמליץ להיעזר במנעולן לצורך החלפת מנעול לדלת הפלדלת ע"מ למנוע מהאדם הלא רצוי לפתוח אותה בשנית. 

 

 

תיקון דלת פלדלת

מהו מחיר תיקון דלת פלדלת?

כפי שקראתם מעלה, ישנן כמה סיבות המצריכות תיקון דלתות פלדלת ועל כן - עלויות הטיפול משתנות. מתחת נציג מחירים לעבודות הדרושות, אותם לקחנו ממחירון המנעולנים של פורטל ווילוק.

מחירון תיקון דלתות פלדלת

החלפת מנעול פלדלת

מחיר להחלפת מנעול לדלת פלדלת, כולל מנעול פלדלת מקורי חדש. 


400 - 800 ש"ח
החלפת צילינדר

מחיר על החלפת צילינדר לדלת פלדלת, כולל שווי הצילינדר החדש.


250 - 550 ש"ח
פריצת דלת פלדלת

מחיר פריצה לדלת פלדלת במצב חירום. המחיר לא כולל תיקון או החלפת חלקים במקרה של נזק.


200 - 400 ש"ח
תיקון ציר דלת פלדלת

תיקון דלת פלדלת ע"י כיוון הצירים שלה במקרים של חריקות או בעיה בסגירת הדלת.


200 - 300 ש"ח
הגבהת דלת פלדלת

מחיר המיוחס לכיוון צירים ושימונם ע"מ להגביהה את גובה הדלת הנוכחי.


250 - 350 ש"ח
החלפת ידית לדלת פלדלת

עבודה המתבצעת במקרים בהם הידית הקיימת שחוקה. 


250 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

איך לבחור מנעולן לתיקון דלת פלדלת?

כמדובר על תיקון עבור דלתות כניסה, חשוב שהמנעולן שאתם בוחרים בו יהיה מקצועי ואמין, שכן, מטרת דלת כניסה לבית היא לשמור עליכם בטוחים בעת שהותכם בבית. מתחת תוכלו לקרוא על כמה היבטים שיסייעו לכם לבחור במנעולן מוסמך מבלי לבזבז זמן.

 • אמינות - חשוב ביותר שהמנעולן שאתם פונים אליו יחשב לאדם אמין ומקצועי. כיום ישנם לא מעט שמכנים עצמם מנעולנים אך בפועל אין להם שום הכשרה בנושא והסיכוי שייגרם נזק נוסף על הקיים הוא גבוה. מנעולן אמין ינסה לברר כמה שיותר פרטים על מצב דלת הפלדלת שלכם וזאת ע"מ שיוכל להצטייד בציוד המתאים ביותר. לעתים הוא יבקש מכם לצלם את הרכיב הבעייתי שנתקלתם בו בדלת.
   
 • זמינות - הצורך בתיקון דלת פלדלת יכול להיות עניין חירום במקרים בהם אתם נתקעים מחוץ או בתוך הבית או במקרים בהם הדלת לא נסגרת כלל. במקכשזה קורה - חשוב להסתייע במנעולן הגון שביכולתו להגיע בחצי שעה הקרובה. מנעולן רציני גם ידע לומר לכם בכנות אם ביכולתו להגיע אליכם כדי לסייע או שלא. קחו בחשבון שבמידה ותזמינו מנעולן בזמני סופ"ש או בחג, הוא עשוי לחייב אתכם במחיר מיוחד בגין שעות העבודה שהגיע בהן.
   
 • מחיר - במידה ושוחחתם עם מנעולן והוא מצדו הציע לכם מחירים זולים בפער ממנעולנים אחרים שבדקתם מולם - היזהרו, קרוב לודאי שאין מדובר במצווה. יש לא מעט חאפרים המכנים עצמם מנעולנים כדי שתהיה להם את האפשרות להגיע עד לבית הלקוח ושם כבר "לשתול" תקלה אחרת ולעתים - הרבה יותר יקרה מעבודת התיקון המקורית שחיפשתם לדלת הפלדלת שלכם. 
   
 • תעודת יושר - העדיפו להעסיק מנעולנים בעלי תעודת יושר שניתנה להם ממשטרת ישראל. מדובר בתעודה המעידה כי למנעולן לא קיים תיק פלילי ומדובר בתהליך שהמנעולן יוזם מצדו ע"מ להוכיח את הגינותו.
   
 • ביקורות - השאירו פרטים בטופס המצורף בעמוד וקבלו עד 3 מנעולנים מומלצים באזורכם, עליהם תוכלו לברר ביקורות באינטרנט ולבחור במנעולן שעשה עליכם את הרושם הטוב ביותר.
   
 • השוואת מחירים - נוסף לזאת, עם שלושת המנעולנים שתקבלו מפורטל ווילוק, תוכלו לברר מחירי תיקון דלת פלדלת, בין ההצעות שתקבלו תוכלו לבחור בזו שמשתלמת ביותר עבורכם וכך לחסוך בכסף ובאנרגיה וזמן על חיפושים.